GÜVENLI ÖDEME

Güvenli Ödeme

merkanfur.com, kullanıcılarının e-ticaret internet sitesine alışveriş yapmak amacı ile kayıt ettikleri bilgilerini her şartta gizli tutacağını kabul ve taahhüt eder. 

merkanfur.com, bilgilerinizi sizlerin onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt ve garanti eder. 

merkanfur.com, kredi kartı işlemlerini Akbank  Sanal POS ,Garanti Bankası Sanal Post  ve ayrıca Pay pal Güvenli Ortak Ödeme Sayfası ile yürüttüğü için sitemizde Kredi Kartınıza ait hiç bir bilgi internet ortamında saklanmayacaktır, dolayısı ile sitemizde alışveriş için kullanacağınız ödeme bilgileri size ait olarak kalacaktır. 

merkanfur.com, zaman zaman müşterilerine ve üyelerine yeni ürünlerini, promosyonları, çeşitli indirimleri bildirebilir. Site üyesi olarak, her zaman için bilgilendirilme opsiyonunu acık veya kapalı tutabilirsiniz. 

Güvenlik
Bu sitede kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcı web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi SSL teknolojisi ile şifrelenir. Ödeme sayfası güvenli bir sayfadayken tarayıcı kilitlenir ve tarayıcınızda göreceğiniz kilit resmi o anda güvenli bölgede olduğunuz gösteririr. Güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında merkanfur.com çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez. 

Aklınıza takılan bütün güvenlik ve diğer sorular için İletişim bağlantısı altından bize ulaşabilirsiniz.


MERTKAN KÜRK DERİ TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ

GÖKALP MAH. 44/2 SOK NO: 21 / A  ZEYTİNBURNU-İSTANBUL - TÜRKİYE

TEL. 0090 212  415 35 05

EMAİL.   [email protected]

 

Kullanılabilinir sistemler Visa/Mastercard/Paypal