Hakkımızda

MERTKAN KÜRK DERİ TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Gökalp Mah. 44/2 Sok. No:21/A 34020 ZEYTİNBURNU - İSTANBUL -TURKEY

TEL   . 0090 212  415 35 05

https://mertkanfur.com  / [email protected]

Firmamızın temelleri Aile büyüklerimizin İzmir 'de 1950 yılında  kürkçülüğe başlamasıyla atılmıştır. İlk işyerimiz NİGAR KÜRK EVİ 1978 yılında kurulmuştur.

Önce müşteri memnuniyeti kuralımızla en iyi ve kaliteli üretimlerle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda  özel tasarımlara imza attık.

1995  yılında şirket merkezimiz İstanbul 'a  taşınmış ve üretimlerimiz yurt dışından da talep edildiği için firmamız ihraacat ağırlıklı çalışmaya başlamıştır. 

Firmamız  Mertkan Kürk Deri Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. 1995 yılında İstanbul Zeytinburnu nda iş hayatına başlamış deri giysi üreten firmalara aksesuar üretimi, ithal kürk toptan satışı, kürk ve deri giysi tasarımı, kürk şapka üretimi , kürk ve deri giyim ihraacatı  yapan firmamız  2010 yılında gelişmekte olan internetten alışveriş dünyasına farklı bir tarz ile dahil olarak Uluslararası online sipariş sistemi ile siparişlerinizi dünyanın her bölgesine kapıya teslim olarak gönderime başlamıştır, siz sayın müşterilerimize bu alanda da hizmet vermekten onur duyarız.

Saygılarımızla  

Firmamız  İstanbul Kürk Sanayici ve İş  Adamları Derneği  üyesidir.