YASAL-BİLDİRİM

 

  • Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , Mertkan Kürk Deri Tekstil San.Tic.Ltd.Şti 'ne ve ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.
  • Sitede yer alan ürün ve hizmet bilgilerinde zaman içinde değişiklikler olabilir.  Firmamız ürünlerin ve ürünlere ait bu bilgilerin değişmeksizin her zaman aynı kalacağını iddia ve garanti etmez.
  • Sitedeki ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde olabilecek yazım ve güncelleme hataları Firmamız  için bağlayıcı değildir.
  • Bu siteye ve bağlı sitelere erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasardan Firmamız sorumlu tutulamaz.
  • mertkanfur.com/satis sitesinde hesap açtıran kullanıcımız, “Gizlilik Bildirimi” , “Teslimat, İade ve Garanti Şartları” ve “Kullanım Koşulları”mızı okuyup aynen kabul etmişlerdir.